4values - Piotr Radomiński

Profil

Doradztwo w zakresie zarządzania finansami

Zarządzanie finansami to podstawa dobrze prowadzonego biznesu. Rozważne planowanie zasobów finansowych, budżetowanie, planowanie cash-flow, realizacja planów i kontrola to fundament płynności finansowej firmy i jej stabilnego rozwoju. Dla małych przedsiębiorstw jest to ogromne wyzwanie, któremu można sprostać. Czasem wystarczą niewielkie zmiany. Chętnie podpowiem jak planować i dbać o Wasze wpływy i wydatki.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych

Wyceny aktywów, sporządzanie sprawozdań, prezentacja wyników finansowych, przygotowywanie prawidłowych dowodów księgowych, deklaracja podatkowe, księgi, rachunki i płatności – dla kogoś, kto nie jest miłośnikiem liczb i tabelek, ten świat wydaje się nie do ogarnięcia. Dla mnie to codzienność, którą pomagam uporządkować, wszystkim zagubionym w meandrach formalności.

Doradztwo biznesowe

W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, trzeba zachować czujność i stale dopasowywać modele biznesowe do rozwoju firmy. Aby skutecznie realizować zakładane cele, należy w pełni wykorzystać potencjał wewnętrzny, redukując zagrożenia oraz wykorzystując szanse rozwojowe. Choć to wszystko brzmi skomplikowanie, to chętnie podpowiem jak te książkowe slogany, przekuć w realne i skuteczne działania.